Hakkımızda

1989 yılında mütevazi bir işletme olarak kurulan ANIL YAPI , 2001 yılında kurumsal bir yapının temellerini atmıştır. Yapı Market Sektöründe 1989 yılından günümüze hizmet veren ANIL YAPI, toplamda 2000 m2 mağaza ve depolama alanı ile , lojistik filosuyla doğru ve hızlı teslimat ilkesiyle hizmet vererek sektörün lider firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Seramik ve Banyo ürünleri alanında Beykoz’da SERAMİKSAN ana bayisi konumunda olup, yaşam alanlarınız için etkileyici, zarif çözümler sunmaktadır.

ANIL YAPI ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek Seramik- Banyo ürünlerinden Boya ürünlerine, Hırdavat ürünlerinden Yapı Kimyasalları ve İzolasyon ürünlerine, Kaba İnşaat malzemesinden Elektrik malzemelerine, Su tesisat ürünlerinden Restorasyon ürünlerine lider firmaların genel ürün tedarikini yaparak sizlere en doğru çözümleri sunmaktadır.

10.000 çeşide ulaşan geniş ürün yelpazesini Geniş servis ağı sayesinde teslimatlarını daha hızlı yapmaktadır.

Kalite ve ürün çeşitliliği olarak sektöründe dünyaya kendini ispat etmiş yerli ve yabancı firma bayisi, ana satıcısı veya satıcısı olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

ANIL YAPI olarak ülkemize en büyük katkıyı birlikte çalışarak sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz, bir taraftan geçmiş başarılarımızla gurur duyuyor, diğer taraftan geleceğe umutla bakıyoruz.

Misyonumuz

Anıl Yapı Market olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermek ve uluslararası standartlarda kaliteli malzemeleri sizlerle buluşturmak.

Vizyonumuz

Sektörümüzde teknolojik gelişmeleri takip edip, tedarikçiler ile dinamik iletişim ağları kurarak, %100 müşteri memnuniyeti ile müşterlerimizin işlerindeki kaliteye katkıda bulunmak.

Bayiliğimiz Olan Markalar

Sizlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için bir çok markayla işbirliği yapmaktayız.

31 Yıllık Tecrübe ve 71 Markanın Bayiliği ile...

©[2020] copyright Anıl Yapı Market - designed by myminiworks

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?